سه شنبه, 01 اسفند 1396
Qiet

 

 

 

حضور دکتر شوشتری نماینده محترم مردم قوچان و فاروج در دانشگاه

دکتر هادی شوشتری نماینده مردم شهرستانهای قوچان و فاروج در مجلش شورای اسلامی با حضور در دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان با اعضای هیات رئیسه تشکیل جلسه و  با مدیران و کارکنان دانشگاه نشست صمیمی برگزار کرد.

 

DSC 7251

 

در این جلسات که در اتاق ریاست و سالن جلسات دانشگاه برگزار شد مطالبات دانشگاه از نماینده نظیر پیگیری احداث سالن غذاخوری به صورت مکتوب و با ارائه ادله و مستندات توسط ریاست محترم جناب آقای دکتر بهشتی به ایشان تحویل گردید.

 

photo 2017 09 07 08 07 48

 

در ادامه نشست صمیمی با مدیران وکارکنان دانشگاه در سالن کنفرانس آغاز شد که دکتر بهشتی ضمن عرض خیر مقدم و خوشامدگوئی به حاضرین از پیگیری های مجدانه نماینده شهرستان در خصوص مسائل و مشکلات دانشگاه در سطح ملی و استانی تشکر نمودند و افزودند درخواست احداث دو پروژه جدید به نماینده شهرستان جهت انجام رایزنی های لازم و حصول نتیجه نهائی به دکتر شوشتری تقدیم شده است.

 

DSC 7266

 

هادی شوشتری نماینده شهرستان نیز ضمن ابراز خورسندی از روند رو به رشد و موفق دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان به بحران دانشگاه های نوپا اشاره کرد و افزود در سطح منطقه دانشگاههای زیادی با وضع و شرایط موجود به مشکلات عدیده ای مواجه شده اند که بحمدالله با مدیریت صحیح جناب آقای دکتر بهشتی ، معاونین و مدیران و همچنین اساتید و پرسنل ، دانشگاه قوچان در این زمره قرار نگرفته و به روند رو به رشد و توسعه خود ادامه داده است.

 

DSC 7254

 

DSC 7257

 

وی خاطر نشان کرد با برنامه ریزی میان مدت استراتژیک و اینکه در حال حاضر کجا هستیم و میخواهیم به کجا برسیم ابراز امیدواری کرد با تدوین و ابلاغ سیاست ها و برنامه های استراتژیک در دانشگاه و قرار گرفتن در این مسیر روند توسعه دانشگاه قوچان با سرعت بیشتری انجام گیرد. درپایان و حسن ختام این مراسم نیز جمعی از کارکنان به بیان دغدغه و مشکلات و مطالبات خود از نماینده شهرستان پرداختند.  

 

DSC 7263

خبرنامه :

با پیوستن به خبرنامه اطمینان حاصل نمایید که خبر های جدید دانشگاه را از دست نمی دهید.

راه های تماس با ما :

 

     آدرس : خراسان رضوی - قوچان - کیلومتر ۵ جاده قوچان مشهد

    کد پستی : 67335-94771

     تلفن : شماره داخلی+ 05147017

    فکس :  47343001-051

    ایمیل : info@qiet.ac.ir